Sul on palju riideid, aga selga pole ikka mitte midagi panna? Tunned, et Su rõivastus ei vasta Sinu unelmate stiilile? Kombineerimine valmistab peavalu? Või ei viitsi Sa poest poodi joosta, et endale riideid valida?  Leia sobiv lahendus oma murele meie teenuste hulgast või kirjuta meile, et saada personaalne kombineeritud pakkumine. 

Kehakuju analüüsi (baaskonsultatsiooni)  käigus määrame Sinu kehakuju, aitame sobivate lõigete ja värvide valikul. Anname kaasa ka vastavasisulise personaalse materjali. 

Hind 35.-

 

Garderoobinõustamine sisaldab kõike eelnevat (kehakuju analüüs, stiilinõustamine, personaalsed materjalid) ning lisaks analüüsime Sinu rõivakapi sisu vastavust Sinu kehakujule ja stiilile; õpetame kombineerima erinevaid rõivaid; anname nõu, millest loobuda, mida lisada, mida ümber teha ning kindlasti räägime ka sobilikest aksessuaaridest. Sisaldab personaalset materjali.

Hind 75.-

Personaalne shopping - aitame leida poest sobiva(d) rõivaeseme(d) vastavalt Sinu kehatüübile, vajadusele, stiilile ja hinnaklassile. 

Hind 35.-/h

Stiilinõustamise käigus aitame lisaks kehakuju, sobivate lõigete ja värvide määramisele ka personaalse stiili leidmisega ning anname näpunäiteid, kuidas erinevates olukordades oma stiilile truuks jääda. Anname kaasa just Sulle koostatud personaalse materjali. 

Hind 50.-

Baasgarderoobi koostamine - aitame luua 10, 12 või 24 esemest koosneva baasgarderoobi, mis sobib Sinu stiili ja kehakujuga ning välistab mure "mul pole midagi selga panna". Aitame vastavad esemed leida ka kaubandusest.

Hind alates 45.- (vastavalt garderoobi suurusele).

 

Pidulik riietus - aitame Sul leida kauni ja olukorraga sobiva piduliku riietuse, kingad ning aksessuaarid, mis vastavad Sinu soovidele, kehakujule ja etiketile. Vajaduse korral soovitame ka jumestajaid ning juuksureid. 

Küsi hinnapakkumist.