Stiilitarid tegelevad personaal- ja garderoobistilistikaga. Personaalstilistika teenuse raames aitame kliendil tutvuda oma kehakujuga, leida oma stiili, tutvustame talle sobivaid lõikeid ja värve, anname nõuandeid ning samaaegselt õpetame saadud teadmisi igapäevaelus kasutama. Garderoobistilistika aitab kliendil luua korda oma garderoobis – analüüsime koos kliendiga olemasolevaid rõivaid vastavalt tema stiilile ja kehakujule, õpetame olemasolevaid rõivad kombineerima ning aitame luua baasgarderoobi. Lisaks aitame oma klientidel leida sobivad riided kaubandusest.

Lihtsas keeles tähendab see, et Stiilitarid lahendavad igapäevaselt paljudele tuttavaid muresid: "Mul ei ole midagi selga panna!"; "Mulle ei sobi mitte midagi!"; "Mul pole aimugi, kuidas oma riideid kombineerida." jne.  

stiilitarid_siiri_kumari

Meie stilist, Birgit Õigus, omab pikaajalist kogemust eraklientide nõustamisel, on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moestilistika eriala, täiendanud ennast rätsepakunstis erakoolis Sõrmkübar ning aidanud korraldada mitmeid moeteemalisi üritusi.