Kes on teie tüüpiline klient?

Meil puudub “tüüpiline” klient. Valdavalt on meie klientideks naised, kellel on elus mingi muutus toimunud (laps, tööleminek, kaalumuutus vms) ning nad soovivad oma stiili korrastada või edasi arendada. Nad on emad/vanaemad, ettevõtjad, abikaasad, karjäärinaised, üliõpilased, tööotsijad… Neid kõiki ühendab arusaam, et väljanägemine on iseenda peegeldus maailmale ning nad soovivad oma riietes end hästi ja mugavalt tunda.


Kui palju stilisti teenus maksab?

See oleneb, millise teenuse valid ning ajast, mis kulub. Meie teenuste lehelt leiad kindlaks määratud hinnad. Kui sulle aga tundub, et ükski neist teenustest ei vasta su soovidele, sa ei oska valida või soovid hoopis mitut teenust, siis on kõige parem meile kirjutada - koostame sulle personaalse pakkumise.


Kus te tööd teete? Millal te avatud olete?

Meil ei ole kindlaid kellaaegu, millal me avatud oleme. Töötame nii töö- kui puhkepäevadel; hommikul, lõunal ja õhtul. Samuti pole me seni näinud vajadust oma salongi avada: baas- ja stiilinõustamised viime enamasti läbi mõnes mõnusas kohvikus või kliendi kodus; garderoobi on kõige meeldivam korrastada ja analüüsida samuti kliendi kodus; ning shoppamas käime väljavalitud poodides.


Valdavalt teenindame tõesti kliente Tallinnas ja Tartus. Küll aga tasub alati oma sooviga meile kirjutada - oleme paindlikud ning üritame alati kõigile sobiva lahenduse leida.

Soovin stilisti teenust, aga ma ei ela Tallinnas ega Tartus.


Mulle ei meeldi poes käia ega riideid selga proovida. Kuidas te mind aidata saate?

See on enamike meie klientide suurim mure! Paljud neist tulevad meie juurde, kuna ei soovi sammugi poodi astuda ning peavad poodlemist äärmiselt stressirohkeks tegevuseks. Sageli on põhjus selles, et ei osata endale sobivaid lõikeid ja värve valida, mistõttu muutuvadki poeskäigud koormavateks saagadeks. Kellele meeldiks teha midagi ilma positiivsete tulemusteta? 

 

 

 

Kahjuks rõivaste proovimist ei anna vältida. Küll aga saame lubada, et meiega shoppates leiad palju rohkem endale sobivaid rõivaid. Teeme alati ära eelneva valiku, nii et poodi minnes on riided juba ootamas. Poes käies üritame alati anda klientidele võimalikult palju juhiseid ja soovitusi, kuidas ka ise poodeldes paremaid valikuid teha, nii et väsitavast tegevusest saaks nauditav ettevõtmine.


Kuidas otsustate, missugustesse poodidesse oma kliendid viite?

Poodide valik oleneb täielikult kliendist - tema stiilist, eelarvest ja eelistustest. Käime oma klientidega ühtmoodi nii eksklusiivsetes butiikides kui ka kaltsukates - oluline on sobivad rõivad leida.


Mul on suur garderoob, ma täpselt ei tea oma stiili, hommikuti pole midagi selga panna. Tahaksin midagi uut, aga ei tea kust alustada. 

Alusta meile kirjutamisest - seda saad teha siin. Kirjuta ära kõik, mis sul hingel on - mida soovid, miks soovid, mis häirib, mis sulle meeldib või ei meeldi. Nii saame kõige paremini hakata sind aitama.


Kas ma pean oma garderoobi täielikult välja vahetama?

Ei. Terve garderoobi väljavahetamine on kallis ja stressirohke. Olulisem on õppida töötama sellega, mis sul olemas on; täita puudujäägid juba olemasolevas garderoobis ning aru saada, kuidas rõivaid omavahel kombineerida. 

 

 

Kindlasti jagame soovitusi, mida mitte oma riietevalikul teha, kuid lõpptulemus on siiski täiesti sinu enda otsustada - kas viskad/müüd/jagad sobimatud rõivad ära või võtad need tagasi kasutusele. Soovitame mõelda sellele, kui “kevadpuhastusele” oma riietes - sa teed ruumi, et täita see uute ja sobivamate rõivastega.


Ma tean oma kehatüüpi, aga tundub, et mu kehakujule sobivad riided ei sobi mulle? Miks see nii on?

Paljud inimesed ei ole puhtalt ühe kehatüübi esindajad ning ei mahu täpselt ühtedesse raamidesse. Võib olla oled sa kombinatsioon kahest kehatüübist või hoopis pikk või väga väike (petit); võib olla on su vöökoht kõrgemal/madalamal kui teistel - kõik need ja paljud muud pisikesed tegurid mängivad rolli selles, miks sinu kehakujule sobivad riided ei pruugi proovides alati sobida. 


Miks teil kuskil “enne ja pärast” pilte pole?

 

Personaalne stilistika on just seda - personaalne. Enamik meie kliente eelistavad anonüümsust ja konfidentsiaalsust. Samuti ei soovi keegi, et internetis neist halb pilt teistele vaatamiseks üleval oleks. Lisaks on iga meie klient oma unikaalse stiili ja maitsega - meie eesmärk on aidata igaühel enda stiil leida.