Stiilne igas vanuses: 50ndad

Eeldusel, et oled oma stiiliga rahul, on sul vaja uuenduste saamiseks vaid aeg-ajalt oma garderoobi klassikuid uutes värvides, kangastes ja mustrites soetada. Kui sulle endiselt meeldib trendidega kaasas käia, siis tee seda julgelt - AGA! Hoia alati silmas oma kehakuju. Kui kõik moelaval nähtu ei tööta sinu kehakuju jaoks, kasuta vaid sobivaid elemente. Muidugi oleks tark meeles pidada ka oma vanust - jumpsuit'id, tunked, nabapluusid, tüllseelikud ja reieni ulatuvad saapad oleks parem heategevusse anda. 

Isegi kui su keha näeb milleski hea välja, peab stiil sobima ka sinu näoga. Kui su nahk ja figuur lubavad, võid rahulikult kanda madalalõikelisi pükse (muidugi nii, et keskkoht paljastatud ei ole) või teksajakke - oluline on, et ise end mugavalt tunned! Soeta endale julgelt moekaid teksaseid, värvikirevaid särke või kõige trendikam käekott. Trendide kuhjamise asemel ürita aga fokusseerida vaid ühele ülimoekale esemele. Hoia kõik muu lihtne ja mugav. 

Ära unusta, et isiklik stiil on alati moes. Kui sa oled siiani armastanud riietumisel boheemlaslikku meeleolu või rock'i, siis pole mõtet hakata seda praegu muutma. Ürita leida lihtsalt oma eale sobivad lahendused.