Stiilne igas vanuses: 40ndad

Nüüdseks peaks sinu garderoobi iseloomustama suhe 60:40 - 60% investeeringut (see ei tähenda ilmtingimata igavaid rõivaid, vaid hoopiski kvaliteetseid riideid, mida planeerid veel mitmeid aastaid kanda) ja 40% hetkelisi rõivaid. Trende pole vaja mängust välja jätta, kui nad sulle tõeliselt meeldivad. Kuid selle asemel, et neid otse moelavadelt kopeerida, tee nendest endale sobiv tõlgendus. 

Ürita vältida ka kõike, mis on ülikorrektne. Sageli (oh-seda-irooniat) võib juhtuda, et korralik tviidjakk jätab parema mulje 20ndates kandja seljas ning 40ndates naise teeb lihtsalt vanemaks. Päris kindlasti ei ole praegu see aeg (kui SEE aeg üldse kunagi tuleb), kus tuleks sukelduda tagasihoidlikesse värvidesse ning igavatesse lõigetesse. Ei! Sega julgelt oma garderoobi klassikuid uute trendidega ning kanna erksaid värve! 

PS! Kui sa juba ei ole endale hea silmaga juuksurit leidnud, siis nüüd on selleks küll viimane aeg! Õige soeng ja jumestus võivad sind aastaid nooremaks teha, samas kui vale soeng...