Meie kliendid: Brita

Vanus: 28

Stiilitaride poole pöördumise põhjus: segadus stiilis ja garderoobis

Mida me tegime? 

Brita on 28-aastane noor ema, kes palus meid endale appi oma riidekappi korrastama. Lihtsast konsultatsioonist sai aga päris kiiresti üks meie suurimaid garderoobi muutmisprojekte.

Brita sooviks on olla inspireeriv ja stiilne emme ning mitte tunda end oma riietes kehvasti ja kulununa. Meie poole pöördus ta, kuna tundis, et tema pisikese tütre garderoob on kordades ägedam ja stiilsem, kui ta enda oma. 

Brita suurim mure on vast igale naisele tuttav: riideid on kapp täis, aga selga pole ikka midagi panna. Asusime analüüsima kapi sisu ja Britat ennast ning üritasime leida probleemi asukohta. Võrdlemisi kiiresti selgus, et see, kes ta täna on, missuguse naisena ta end ette kujutab ning riided, mis tal kapis on, ei haaku omavahel peaaegu üldse. Brita kapis olid vòrdlemisi vanad (keskkooli ja ülikooli aegsed) riided, mida kantud aastaid ning seetòttu olid nad "väsinud" segu naise erinevatest stiilikatsetustest. Pärast ülikooli oli ta riideid juurde soetanud täpselt nii vähe kui vòimalik ja alati pigem üritanud leida midagi erilist. Pahaaimamatult tekitas ta olukorra, kus riideid justkui oleks, aga neid omavahel kombineerida on raske, sest kõik rõivad on erilised, eri stiilidest ning koos selgapanduna jätavad ülekuhjatud ja ektsentrilise mulje. Tegelikult meeldivad Britale aga konkreetsed ja puhtad lõiked, graafilised t-särgid ja selged värvid. Ilmselgelt oligi siin suurim ebakòla - puudus harmoonia naise ja tema riidekapi vahel.

brita_stiil_stiilitarid
brita_stiil_stiilitarid
brita_stiil_stiilitarid

Meie tavalise garderoobikonsultatsiooni raamid jäid üsna kiiresti Brita soovidele väikeseks ning asusime koos uut plaani koostama. Kui olemasolevad riided olid sorteeritud ning kindlaks tehtud, mida ajapikku juurde soetada, jäi lahendada veel üks probleem - riiete kombineerimine. Jagasime naisele kõik nipid, mis meie varamus olid, kuid ka sellest jäi väheks. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi peab ikkagi saama. 

Lahendus oli lihtne ja mugav: pildistasime üles terve Brita järelejäänud garderoobi (ka jalanõud ja aksessuaarid), kombineerisime need fotodena komplektideks ning saatsime valmis komplektid naisele. Nüüd ei ole Brital hommikuti vaja muud teha, kui oma telefonis/iPadis/arvutis avada vastav kaust, välja valida sobiv komplekt ning riided selga panna. Leppisime kokku, et uutest ostudest saadab ta meile pildid ning me aitame need tal valutult garderoobi sulandada. 

Nädalane suur ettevõtmine, aga oh, kui inspireeriv!