5 põhjust, miks kasutada personaalset stilisti

Arvatakse, et isikliku stilisti abi kasutamine on privileeg ja luksus, mis mõeldud vaid staaridele.  Tegelikult on see võimalus teha tarku otsuseid ning saada oma raha eest maksimum. Täpselt nii nagu finantsplaneerija aitab orienteeruda rahaasjades, oskab stilist hinnata Sinu riidekapis olemasolevat ning aidata säästa raha edasiste ostude tegemisel. Selleks aga tuleb vaadelda oma garderoobi sisu ja aksessuaare kui investeeringuid.

minu stiil

Toome ära 5 põhjust, miks hakata kasutama personaalse stilisti abi:

  1. Tõusevad enesekindlus ja -hinnang - Aeg-ajalt vajame kõik julgustavat tõuget või kinnitust, et see, mida teeme või kuidas, on õige. Stilist töötab Sinuga koos, et jõuda tulemuseni, mis on mugav, tekitab enesekindlust ning toob esile Sinu isiksuse. Komplimendid on garanteeritud! 

2.    Objektiivne kõrvalseisja pilk - Sõbrad, elukaaslane või tuttavad ei pruugi alati objektiivsed olla ning sulle parimat nõu anda. Kui tõesti soovid oma stiili uuendada, rõivaste eelarvet targalt kulutada, jätta head esmamuljet tööintervjuul või mõnel muul üritusel, on stilisti palkamine tark investeering.

3.    Aja ja raha tark kulutamine - Hea stilist hoiab aega kokku, õpetades, mis just Sulle sobib (ja aidates niimoodi vältida kappi seismajäävaid riideid) ning tehes shoppates valiku juba ette ära. Samuti ei vaata tark stilist vaid hinnasilti, vaid kalkuleerib välja ka eseme tegeliku maksumuse. Näiteks kleit, mida tuleb iga kandmiskorra järel keemiliselt puhastada võib kokkuvõttes osutuda kallimaks kui kleit, mida saab masinas õrna pesu režiimil pesta. 

4.   Arenda oma stiili ja loo koordineeritud garderoob - Isiklik stilist aitab Sul avastada, mis Sinule kõige paremini sobib; selleks võtab ta arvesse Sinu kehatüüpi, eripärasid, jumet, Sulle sobivaid värve, elustiili jpm. Lisaks aitab ta üles ehitada hästi funktsioneeriva garderoobi, kus kombineerimine pole enam probleem ning kõik olemasolev toetab Sinu personaalset stiili.

5.   Arenda oma karjääri - See, kuidas sa ennast presenteerid, võib Sind karjääriredelil edasi aidata või hoopiski takistuseks saada. Esmamuljeks kulub meil vaid 10-15 sekundit. 

Lõppude lõpuks aitab personaalne stilist kõige paremini vältida olukorda, kus avastad, et kapis justkui riideid on, aga selga pole midagi panna.

Kui Sa soovid rohkem teadmisi oma kehakujust, garderoobist, sobivatest värvidest ja lõigetest või hoopis arendada oma personaalset stiili, siis võta ühendust Stiilitaridega: info@stiilitarid.ee! Pole oluline, kas oled lapsega kodus, karjäärinaine või alles tudeng; oled Sa noor või vana; või mis on number Sinu riietel - õpetame Sulle, kuidas end edukalt riietada igas olukorras!