Mida tööl kuumaga kanda?

 
what not to wear to work.jpg
 

Puhkusel ja vabal ajal on kuuma ilmaga lihtne endale kehakatteid leida. Kui aga kaheksast viieni tööl käia, võib mugavate riiete leidmine peavalu põhjustada. Lõpuks võib tunduda, et kannadki päevast päeva samu rõivaid. Riiete valimisel on kõige olulisem meeles pidada, et olenemata vanusest ja kuumusest ei lange tööriietuse standardid. Mõned nipid, kuidas kuumalaine ajal endiselt šikk välja näha:

  • Kanna heledaid, õhukesi ja puuvillaseid riideid. Need lasevad õhku läbi ning tunned end tööpäeva jooksul mugavamalt.  Väldi sünteetilisi kangaid nagu polüester, nailon, akrüül.
  • Kui oled üks neist inimestest, kes armastab tumedaid värve, vali kangas, mis laseb õhku läbi – tumedad riided neelavad rohkem päikest ning Sul hakkab kiiremini palav.
  • Kanna avaraid, tuunikalaadseid või lihtsalõikelisi kontorikleite. Olenevalt Sinu mugavusest ja vanusest vali kleidi allääre pikkus (väldi seelikuid ja kleite, mis on liiga lühikesed - hea pikkus on paar cm põlvest ülalpool). A-lõikelised puuvillased või siidist (särk)kleidid on veel üks mõnus variant.
  • Kui tunned end ebamugavalt varrukateta kleidis, viska peale puuvillane jakk või kardigan. Stiili lisamiseks sobita juurde suvine pliiatsseelik või mõnusad heledad viigipüksid.
  • Linasest, puuvillasest või saržist hele ülikond on sobilik traditsionaalsesse kontorisse. Seda nii meestel kui naistel. Julgemad võivad eksperimenteerida lühikeste (mitte liiga lühikeste!) pükstega.
  • Väga kuumadel päevadel vaheta kontsad viisakate sandaalide vastu. Sandaalide kandmine ei sobi siiski kõikidesse kontoritesse ja asutustesse – jälgi, mida Sinu töökaaslased jalas kannavad!
  • Väldi riideid, millel on läbipaistvad detailid; mis on liiga lühikesed või millel on liiga suurelt brändi logod peal. Mitte kunagi ära mine tööle plätudes!