Garderoob korda: kuidas oma riidekappi korrastada?

Garderoobi korrastamine on pidev töö. Me kõik teeme vahepeal halbu emotsionaalseid oste, mis tegelikult meie kehakuju või ülejäänud rõivastega ei sobi. Vanad lemmikud kuluvad ära ning neid on vaja uutega asendada. Meie maitse ja stiil arenevad pidevalt – kindlasti on ka sinul juhtunud, et mõned kuud tagasi ostetud särk või seelik on kappi seisma jäänud. Kuigi sa arvasid, et sellest saab uus lemmik...

Kuidas oma riidekappi korrastada?

1.       Loo ruumi – üks parimaid põhjuseid oma garderoobi koristamiseks on luua uut ruumi suveriiete jaoks.  Pese ja pane ära talvised ja varakevadised riided; anneta või müü ära rõivad, mida sa enam ei kanna või mis ei sobi sinu kehakujule.  Pärast koristamist on sul kapis rohkem ruumi – perfektne alus uue suvise garderoobi loomiseks!

2.       Organiseeri  - kasuta kevadist puhastust garderoobis ära ning organiseeri oma riided. Kui kõigel on oma koht, leiad kiiremini sobiva komplekti. Organiseeri riided kas värvi, tüübi või olukorra järgi – täpselt nii nagu sulle sobib.

3.       Planeeri  - Kui oled juba koristamisega alustanud, on palju lihtsam mõista, mida algavaks hooajaks lisada tuleb – olgu selleks suvised viigipüksid, värvilised kingad või trendikas top.

4.       Lihtne riidevalik – Eemaldades oma garderoobist talvised riided, on palju lihtsam suveks uusi komplekte leida ja sobitada.  Riideid on lihtsam kombineerida, kui kõik valikud on silma ees (ja sa ei pea neid talverõivaste alt otsima).

5.       Avasta oma stiil – Kevadpuhastus kapis annab sulle kindlasti aimu ka sellest, mis on sinu stiil. Nii on taaskord lihtsam shopates otsuseid vastu võtta.

6.       Tunne, et oled midagi suurt teinud – Olgem ausad - garderoobi korrastamine on suur töö, kuid sama suur on heaolu tunne, kui kõik on puhas ja koordineeritud.

Või kui sul ei ole aega kõige eelnevaga tegeleda, siis pöördu profesionaalide poole. Stiilitarid aitavad luua korra sinu garderoobis, organiseerida ja sorteerida su rõivad. Hoolitseme selle eest, et kõik garderoobis olev sobib sinu kehakuju ja stiiliga ning anname nõu, millega olemasolevat garderoobi täiendada! Ühesõnaga  - oleme hea sõbranna, kes mõistab, annab nõu ja teeb kogu raske töö sinu eest ära!