Meie kliendid: Diina

Vasakul: näited Diina garderoobist ja igapäevasest stiilist/ Paremal: valitud kleit ja kingad 

Vasakul: näited Diina garderoobist ja igapäevasest stiilist/ Paremal: valitud kleit ja kingad 

Vanus : 45

Stiilitaride poole pöördumise põhjus: Laialivoolav stiil ja lisaks sellele oleks vaja kleiti, millega minna pidulikule üritusele ning mida saaks hiljem ka tööl kanda.

Mida me tegime? 

Esimese sammuna tutvustasime Diinale tema kehakuju, sobivaid värve ja uurisime, mis mured tal riietumisega on ning leidsime nendele lahendused. Seejärel suundusime garderoobi, kus selgus, miks on tekkinud segadus: stiilide, värvide ja lõigete valik oli ülimalt mitmekesine.

Kuna arvukate värvide, stiilide ja lõigete kombineerimine pani Diinal sageli pea valutama ning tekitas tunde nagu selga polegi mitte midagi panna, siis valib ta sageli mugava ja lihtsa variandi: pojale väikseks jäänud t-särgid ja teksad, peale lohvakas dressipluus või kandiline kampsun. Tööle minekuks valib naine riideid tavaliselt vastavalt hommikusele tujule. Olles juba läbinud meie baaskoolituse oskas Diina juba ise stilistile seletada, miks mõned rõivad ei istu talle nii hästi nagu soovitud ja tabas kiiresti ka põhjused, miks lemmikriided tõstavad alati tuju ja sobivad ideaalselt. Stilistiga koos analüüsis Diina oma garderoobi ning õppis võrdlemisi kiiresti oma lemmikuid kombineerima ja mõistis, mis aksessuaare ühtlase mulje loomiseks juurde soetada oleks vaja.

Järgmisel päeval siirdusime Diinaga poodidesse. Sobiva kleidi leidsime juba esimesest poest! Mohito kleidivalik oli just meie tingimustele vastav: õigete aksessuaaridega sobivad need nii pidulikuks ürituseks kui igapäevaseks kandmiseks. Kuna Diina on särtsakas rocki armastaja, kellele meeldib konkreetsus, siis valisime must-valge kontrastse kleidi ja Batast aktsendiks punased kõrge kontsaga kingad.